Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok rengeteg...

Allergiás vagyok rengeteg ételre és csak rosszabbodik?

Figyelt kérdés

Már kiskoromban nem tudtam megenni az almát rendesen csak főtten kompótba vagy inkább kenyérrel ettem. Ha csak úgy egymagába ettem ki is hánytam (ez igy volt a cseresznyével is) a Többi gyümölcsöt megtudtam enni.Most 18 éves vagyok és már ott tartok hogy SEMMILYEN gyümölcsöt nem tudok megenni mert megered tőle a nyálam, feljön a gyomorsavam, feldagad tőle a szám és az egész torkom is (szerencsére nem kaptam fulladás rohamot). Ez a dolog évről évre rosszabbodott, mindig kevesebb fajta gyümölcsöt tudtam megenni és most addig jutottam ,hogy már semmit nemtudok.Már a gyümölcsös üditőket sem tudom meginni amit a boltba lehet kapni mert azoktól ha megiszok 1 dobozzal (1literest) felugrik tőle a pulzusom 100 fölé és fél napig úgy marad.Ezen kívül allergiás vagyok a mogyoróra, dióra,krumplira,tojásra ( 3 évig voltam tejérzékeny azt már kinőttem , de szerintem újra előjött mert a tejtermékek amibe sok tej van azok se esnek jól) és már a zöldségeket se nagyon tudom megenni mert hasonlók a tünetek mint a gyümölcsöknél csak gyengébbek.Elegem van ebből az egészből már rohadtul, még annak örülök hogy nem vagyok cukorbeteg mert akkor már tényleg nem tudom mit csinálnék... :/ az elmúlt pár hónapban le is fogytam kicsit egyre kevesebb ételt tudok megenni , meddig rosszabbodhat ez még?

Aki hasonló cipőben jár van valami megoldása , vagy javaslata erre az egészre? köszönöm hogy elolvastad!



2018. jan. 3. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj vegán étrendre váltani, vagy vizsgáltasd ki magad olyan helyen, ahol értenek a dologhoz.
2018. jan. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!