Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől lehetnek ilyen viszkető...

Mitől lehetnek ilyen viszkető kiütéseim?

Figyelt kérdés
ELszörür a kezemen sok sok pattanásszerű max 1mm-es csipésszerű hólyag jelenkezett aztán szerte a testemen piszkosul viszkettek. Ha "kinyomtad" víz jött belőle. Aztán ez etünt és lett egy két helyen nagyobb kb 4-5 mm átmérőjű pattanásszerű dolog amit már nem lehetett kifakasztani viszont azért egyszer kétszer elvakartam, vér nem jött belőle hanem víz szerű valami ami rászáradt mint egy sebnél. Ezek néha elmúlnak ha nem vakarom el 1 hét alatt. aztán 1 hét múlva ugyan ott ugyan az újra bedagad viszket majd elmúlik, ez is szerte szét van de ebből jóval kevesebb kb 6-7 (fenék, comb, csukló, az oldalamon. Időnként a könyökömön és az alkaromon előjön a pici 1mm-es egy helyen olyan 10-12 db majd viszket majd elmúlik. Bőrgyógyász, háziorvos azt állapította meg hogy rüh de lassan miután lassan belőlem élt meg a benzyl benzoate gyártására szakosodott ipar (6 üveggel, azaz 6 kezelést csináltam végig) vakvágányra futott a dolog. Majd vissza mentem és közölték hogy ez rüh... Na mármost párommal alszomegyütt sok emberrel teremtek testi kontaktot és senkinél sem jött elő semmi. Van valakinek ötlete?

2018. jan. 21. 21:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!