Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek ez allergia? Mi...

Szerintetek ez allergia? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Évek óta úgy 6 éve folyik az orrom,eldugul,hapcizok sokat. Leginkább ébredéstől 11ig és délután 19-alvásig jelentkeznek a tünetek. Nap közben elég ritka. Voltam 6éve allergia teszten akkor parlagfüvet mutatták ki,de tél volt és ugye nekem télen is van tünet. agusztustól-januárig pokoli volt egyébként a betegségem,tényleg már úgy éreztem emghalok nem bírom . Ritkán kiamard 1-2 nap maikor nincs semmi bajom. De 7napból 5 szenvedek. Hol erősebb hol gyengébb.

Szedtem 4 éven át allergia gyógyszert mindennap,a végén már cseréltük is,orrsprayt is használtam. Pár hónapja hagytam el a gyógyszert és semmi különbség talán egy picit jobb gyógyszer nélkül. Kiszedték már orrpolipom,orrsövényt mandulát . Mi lehet a bajom??


2018. jan. 22. 12:20
 1/2 eapo sztrof válasza:

A szervek esztelen kidobálása csak nehezíti a szervezet természetes öntisztító mechanizmusát, éppúgy a szteroidok és egyéb ilyen esetben alkalmazott gyógyszernek hazudott kemikáliák.


Több oka is lehet, alapos kivizsgálás szükséges mielőtt bármely okosságra felülnél és természetesen nem a szűklátókörű gyógyszeripari rabszolgák, azaz orvosok által. Ha itt megválaszolod a köv kérdéseket közelebb kerülsz a megoldáshoz:

[link]


mi a vércsoportod?

korod?

születési idő?

milyen műtéteken estél át?

milyen oltásokat kaptál?

milyen krónikus betegséggel diagnosztizáltak ezidáig?

utóbbi vérkép-vizsgálat eredménye?

milyen háziállat van közeledben?

táplálkozásodat mi alkotja és milyen arányban?

milyen vizet és egyéb folyadékookat fogyasztasz és mennyit?

egészséget!

2018. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Konkrétan csak egy db szervem távolították el az a mandulám. Azt azért megnézném miféle öntisztító mechanizmust végzett volna az a beteg szerv :D már úgy nézett ki,mint egy rákos szerv, minden 2. héten tüszős mandulagyulladást hozott és sírtam a fájdalomtól,mióta kivették évekkel ezelőtt azóta se fájt a torkom. Az orrsövényt azt helyrekalapálták ,mert szűkületet okozott és nem kaptam levegőt az orromon.Az se gyógyította volna meg magát az csont,nem görbült volna a jó irányba magától soha :D orrpolip meg egy jóindulatú ciszta,az a következménye volt ezeknek. Minden műtétem már ebben az időszakban történt tehát az orrfugulásos ,megfázós allergia gyanús időszakban. Reméltük is ,hogy segít valamit rajtam.

Én kb az egészség mintaképe lehetnék,mert iszonyat egészségesen élek,semmi káros szenvedély stb. Sok zöldség,nyersen,sok vitamin, tökéletesen kiszámolva minden. Sportolok is stb stb. Vércsoportom 0 negatív.

Csak azt akarom mondani ezek a humbugok nem segítenek,hogy egyek jól meg ilyenek,mert akkor sose lennék beteg. Sajnos nincs orvos aki tudná,hogy mi a bajom,nem tudom hogy a techinka nem tart ott vagy őket nem érdekli vagy valami rejtett még fel nem fedezett betegségem van. Passz. ezzel együtt kell élnem,talán egyszer ha külföldön járok és lesz elég pénzem befizetek valami speciális klinikára,hogy vizsgáljanak már ki,de nem látok erre sok esélyt,úgyhogy marad az ,hogy eltűröm,hogy neekem ilyen betegségem van.

2018. jan. 30. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!