Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyire lenne gyanús?

Mennyire lenne gyanús?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam kórházban mert mogyorót ettem és kiderült,hogy allergiás vagyok rá. Ha eszek pl müuliszeletet ami mogyorós és kórházba kerülök elhiszik,hogy véletlen nem néztem meg mi van benne vagy azz fogják hinni,hogy direkt csináltam??

Írhatjátok, hogy hülye vagyok,lehet...

De kérlek a kérdésre válaszoljatok. Köszi :)



2018. jan. 30. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne csináld, mert lehetnek nagyon súlyos reakciók is, életveszélyes állapit is kialakulhat!

Aki allergiás a mogyoróra és egyszer már kórházban volt miatta, az utána mindig megnézi, hogy milyen összetevők vannak bizonyos élelmiszerekben, nem mondhatod, hogy véletlen nem nézted meg.

2018. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne csináld!! Úgy tudom a mogyoró allergia az egyik ha nem a legveszélyesebb allergia,sokan meghalnak miatta. Semmiképp ne kockáztasd,lehet mára sokkal súlyosabb az allergiád és azonnal olyan sokkot kapsz,hogy meghalsz vagy rosszabb úgy fogsz járni mint az a külföldi nő aki Magyarországon olyan ételt evett amiben mogyoró volt,hogy nyomorékká válsz egy életre,mert éppen bevisznek a kórházba és megmentenek ,de olyan szinten roncsolódik az idegrendszered,hogy már csak tolószékben fognak tologatni és törölgetik a nyálad. Bocsánat,hogy ilyen erős voltam és a legrosszabbat feltételezem,de ez egyáltalán nem játék!
2018. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarsz te anafilaxiás sokkot kapni ugye? [link]
2018. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!