Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Diprophos injekció-ról mi a...

Diprophos injekció-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
szeretném beadatni magamnak,mert több mint 6 éve állandó orrfolyás ,dugulás ,hapcizás kíséri a mindennapjaimat. Gyógyszer nem használ és elég idegesítő a munkahelyen vagy az egyetemen,hogy tüsszögök,szürcsögök,orrfújás stb. Mindenki kérdezi,hogy beteg vagyok aztán magyarázhatom,hogy rejtélyes allergiám van vagy valami felsőlégúti cucc amit senki nem tud kideríteni. Olvastam a diprophos sokaknak segített. Valaki beadatta már magának?
2018. febr. 11. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem megoldás hosszú távon. Jó lesz 3 hétig, utána minden panasz visszajön. Nem lehet 3 hetente adni a következő 40 évben. Speciális receptes orrspray, vagy FESS műtét jön szóba.
2018. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

volt FESS műtétem :/

Nem használt szerintem semmit. Ugyanakkor volt egy orrsövény műtétem is,de az sem segített a helyzetemen.

Azóta voltam megint dokinál aki azt mondta,hogy már megint polipom van. Hallottam ez visszajöhet bármikor. Hát nekem műtét után 4 héttel már ott volt.

Egészségesen élek stb,no laktóz ,no alkohol,no cukor. Vega stb. Nem tudom mi bajom,talán ez az injekció segíthet? Legalább,ha elmúlna tőle 3 hétre tudnám,hogy na akkor ezt tuti allergia okozza és nem más.

2018. febr. 12. 15:10
 3/3 anonim válasza:
51%

Elvileg sokat segíthet. Én úgy tudom fél évig leszel tünetmentes nem pár hétig. És igen ez sokat számít, mert amíg kijön az allergia az egy állandó gyulladásos folyamat lesz, és az allergén anyag 6 hétig ott van a szervezetedben. Sajnos, mint minden gyógyszernek, hormontartalmú készítménynek, így ennek is lehetnek mellékhatásai. Hallottam már olyat, hogy valaki ödémás lett tőle, valaki pedig hónapokig szenvedett a kezeléstől, de ez a kevesebb. Hálistennek rengeteg embernek segít. Én tudom miről beszélsz, 6 éves korom óta vagyok allergiás. Azt mondták majd lehet kinövöm, de nem így lett. Az állapotom a mai napig csak súlyosbodik. Nem érnek semmit a gyógyszerek, pedig a legerősebbek voltak felirva, és olyan is volt már, hogy azokból is többet szedtem a megengedettnél és ugyanúgy nem ért semmit. Kapt orrspraytől kezdve rengeteg készítményt, a mai napig vissza kell járnom a Rókusba pulmonológiára.

Ez az állapot már annyira legyengítette a szervezetem, hogy az arcomban folyamatosan termelődő váladék már a bál fülemet is elérte, ami miatt hallás károsodást szenvedtem, és az a panasz hogy nem hallok bal fülre, folyamatosan visszatér. Szóval én is most jutottam el arra a szintre, hogy jöjjön az injekció...

2019. szept. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!