Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Algopyrin allergia, vehetek...

Algopyrin allergia, vehetek be Flector port?

Figyelt kérdés
Vettem be Advil Ultra Fortét de már nem hat. Fejfájásra kell, az Advil nem ment még ki. 23L

2018. febr. 16. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen
2018. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Én is allergiás vagyok rá és most is Flector port használok. Mint úgy általában. Vagy Cataflam V-t. Ezek nagyon jó fájdalomcsillapítók. A Seractil is. Nekem ezek hatnak.
2018. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában nem csak a hatóanyag és a dózis nagyon fontos a fájdalomcsillapítóknál, hanem a felszívódás is. Lehet, hogy ugyanabból a hatóanyagból, ami most nem hat, más beviteli móddal meglepően jól hat majd akár kisebb dózis is. Pl. diclofenac esetén van a Flektor Rapid injekció, ami csak 75 mg diclofenacot tartalmaz, de nekem mégis sokkal jobban hat, mint két 50 mg-os diclofenac tabletta.


Algopyrinnél is azt tapasztaltam, hogy migrén esetén négy Algopyrin tabletta összerágás után lenyelve sem hatott semmit, de az Algopyrin ampulla tartalmát ha megittam, az jelentősen csökkentette a fájdalmat.


A szakorvost kérdezd meg ezekről a lehetőségekről, aki felírja számodra a fájdalomcsillapító gyógyszereidet.

2018. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!