Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetek asztmás?

Lehetek asztmás?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok a porra, de eddig csak olyan tüneteim voltak hogy folyt az orrom és könnyezett a szemem. Viszont tegnap takarítottam és porszívózás közben befulladtam (korábban sosem történt velem ilyen). Ma reggel meg felvettem egy rég használt sálat és amint felvettem megint befulladtam. Légszomjam volt, köhögtem, sípolt a tüdőm, nehezen kaptam levegőt. A családomban vannak asztmásak egyébként (nagymamám, nagybátyám, 2 unokatesóm), anyukám is nagyon allergiás a porra de ő nem asztmás, húgom meg kiskorában fulladt be sokszor (ő szintén porallergiás) de azóta kinőtte.

17/L


2018. febr. 26. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

szedsz allergia gyógyszert? Ha nem akkor szedd

Nekem nem kell állandóan, de amikor kellett nem szedtem és fulladásos köhögéseim is voltak, anyukám mondta, hogy ilyenkor szedjem,mert ha nem fogom akkor az allergiából lehet asztma is

Nos hogy ez így van-e azt nem tudom, segítő szándékkal írtam

De szedtem akkor és egy idő után elmúlt és nem is jött többet elő

2018. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Pulmonológiai vizsgálat kellene. Pikk-pakk megvan amúgy, nem is kellemetlen.
2018. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!