Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Nyáron amikor Magyarországon parlagfűszezon van (augusztus, szeptember), olyankor Prágában, és környékén mennyire magas a parlagfűkoncentráció?

Keress kérdéseket hasonló témákban: allergia, parlagfű, utazás

2018. márc. 13. 09:46  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Utolsó menstruáció augusztus 27. Szeptember 23. együtt voltunk védekezés nélkül. Hat napja késik. Lehet terhesség?
Barátnőm ciklusai 27-28 naposak. Augusztus 27. -én menstruált utoljára. Szeptember 4-12-23-án védekezés nélkül voltunk együtt.3 napja késik neki, teszt negatív. Folyamatosan úgy...
Van most valami influenza járvány?
Nem tudom mit tegyek? Augusztus végén vagy szeptember elején történ, hogy voltam egy sráccal, ő angolosan távozott, pedig ígérte, hogy velem marad és hogy tetszem neki. Aztán...
Julius 29-en volt meg! Most barnazom a tegnaptol egy kicsit . Augusztus 29-szeptember 1 -re kb varom . Mi lehet a baj? Tobbszor eszrevettem, es idegesit mert kell tegyek betetet,...
Lehet terhesség? Augusztus 27. az utolsó menstruációm. Szeptember 4-12-23 védekezés nélkül voltunk együtt.5 napja késik. Teszt harmadik nap és ma negatív. Orvos tegnap nem látott semmit uh-n.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!