Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen kiütések ezek?

Milyen kiütések ezek?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag csak a karomon jönnek ki, full véletlenszerűen, van hogy napokig nincs, van hogy egy nap kettő is kijön. Először elkezd viszketni, és az első képen látható duzzanat jön ki, ami egy csalánkiütésre hasonlít. Aztán vagy sebesre vakarom, vagy magától lesz olyan, mintha egy pattanás lenne(2. kép). Gennyet nem tudok belőle kinyomni, de van teteje, mint egy pattanásnak, ami bevarasodik, napokig megvan, és pokolian viszket. Mi lehet ez? 99%-ban csak a karomon jön ki.

[link]



2018. márc. 19. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de ugyanígy vagyok. Annyi, hogy nem csak a kezemen, de nem sok. Egyszerre max 5-6 ilyen. Idegesítő mert nagyon viszket. Nem tudod valamilyen étkezéshez kötni? Én nagyjából sejtem, szerintem nálam a magas hisztamintartalmú dolgok provokálják, a legfrissebb pl pezsgő, de rendszeres sajt után is. Mindig ez van, eszek olyat amit nem igazán bírok és elég hamar jön utána a viszketés, meg mintha lenne ott valami, majd feltűnik a kiütés. Szerintem ezt ki kell tapasztalni. :/
2018. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Cukrot kiiktattam az étrendemből teljesen, és nagyon sok pozitív dologról tudnék beszámolni, de ezek a kiütések sajnos nem múltak el tőle. Ami így most eszembe jutott az a tejsavó fehérje por. Bő 1 hete vettem megint újra, és kb. ennyi ideje jöttek újból ki a kiütések. Azelőtt vagy két hétig nem nagyon voltak rajtam. Lehet ettől lennének?
2018. márc. 20. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!