Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Viszket a nyelvem hegye...

Viszket a nyelvem hegye rágózás után. Milyen gyógymódokkal lehet legalább csak csökkenteni a viszketést?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 hétben igen sok rágót ettem, kb 5 csomaggal összesen (50db) és iszonyat módon elkezdett viszketni a nyelvem hegye amit már annyira vakartam, hogy vérzik is nagyon picit. Borzalmasan idegesítő, volt már ilyenem régebben, kb 1-2 évente egyszer jön elő 1-2 hétig, de az idő alatt kikészít.


Van rá valami itthoni gyógymód?



2018. ápr. 2. 21:07
 1/2 anonim válasza:
Hogyne lenne,Ne rágózz!
2018. ápr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szervezeted tiltakozik a sok benne található adalékanyag ellen. Volt, hogy kis koromban elrágtam egy csomag rágót(egymás után kapkodtam be) és az égész testem olyan kiütéses lett tőle, hogy kórházba kerültem.

Bár kicsi voltam akkor, de azt mondom ez nem játék!

Mérsékeld, vagy hagy el a rágó fogyasztását.

2018. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!