Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Segítség, rákvörös lett az arcom?

Segítség, rákvörös lett az arcom?

Figyelt kérdés
A húgom hozott egy új arcmaszkot. Ki is próbáltam nem volt vele semmi gond. De kb 1 órával a használata után elkezdett az arcom bevörösödni. Mostanra kb rákvörös. Ittam már két kalciumtablettát de még mindig vörös. Mi a francot csináljak? Holnap dolgozni kell mennem, ügyfelekkel foglalkozom mégse mehetek be vörös fejjel! Vagy szerintetek holnapra elmúlik?
2018. ápr. 8. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Probalj meg valamilyen antihisztamint, vagy ugyelet ha dagadni is kezd
2018. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kalcium semmit sem ér. Ha van otthon bármilyen allergia ellenes tabletta és vagy krém, használd. (Fenistil krém, Allegra vagy Claritin tabletta). De ha bármi furcsát tapasztalsz, pl. duzzanat, azonnal ügyelet vagy mentő.
2018. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokszor mosd le sima hideg vízzel, ha kell borogasd is.

Bekenheted fenistil krémmel is vékonyan.

Valószínűleg holnapra múlni fog.

És tanulság, egy új kozmetikumot, sosem a teljes arcfelületen próbálunk ki!

2018. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ügyelet!
2018. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy mi volt pontosan?

Javés a csomagolást vidd magaddal a dokihoz

2018. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én is így jártam egy arcmaszktól. Kend be gyulladáscsökkentő krémmel az arcodat.
2018. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bekentem kamillás arckrémmel meg borogattam is. Ma már csak kicsit volt piros, már alig latszik.
2018. ápr. 9. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!