Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lendin antihisztamin tabletta...

Lendin antihisztamin tabletta + Dymista orrspray kinek hogy vált be?

Figyelt kérdés

Nyírfa pollen allergiám van, doki a fenti gyógyszereket írta fel, a vény nélküli szerek felejthetők voltak...


Köszi


2018. ápr. 16. 11:52
 1/1 anonim válasza:

Nekem nagyon erős parlagfű allergiám van, és már mindenféle gyógyszert (pl. Zyrtek, Claritine, stb.) felírtak az orvosok, de a gyógyszer + orrspray + szemcsepp kombóval sem tudtam létezni, már bármit megtettem volna csak tudjak egy kicsit aludni.

Aztán tavaly a körzeti orvosom felírta a Lendin tablettát és a Dymista orrsprayt. Az orrspray nem vált be, de a Lendin kb 8 – 10 nap szedés múlva kezdett el hatni (már majdnem abba hagytam a szedését, hogy semmit sem ér), de úgy, hogy az orrspray- re és szemcseppre nem is volt többé szükségem, teljesen tünetmentessé tett és mellékhatásokat sem tapasztaltam (engem egyáltalán nem álmosított).

2018. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!