Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Beutaló nélkül melyik ambulanc...

Beutaló nélkül melyik ambulancián tudnak felírni lordestint?

Figyelt kérdés
Reggel óta nagyon kínoz az allergia, és idén még nem volt rá szükségem, így nincs otthon. A háziorvosomhoz most nem tudok elmenni, de a kórház itt van a munkahelyem szomszédságában, ebédszünetben át tudnék ugrani.

2018. ápr. 20. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Csak magánrendelőbe nem kell beutaló, egyébként szükséges. Azért próbáld meg!
2018. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogy csak magánrendelőbe nem kell!

Azt tudom, hogy a tüdőgondozóban felírják, de az beutalóköteles. A gégészet pl nem az (és még sok más), de nem várnám ki ott a sort, ha a gégész orvos nem írhatja fel. Az urológia és a nőgyógyászat sem beutalóköteles, de természetesen ott nem is próbálkozom :)

Szóval amiken gondolkodom: gégészet, szemészet, bőrgyógyászat.

Szóval csak célirányosan szeretnék menni.

2018. ápr. 20. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges itt bármit válaszolgatni, ha csak a piroskéz huszároknak szerzek örömet.

Csinálj azt, amit akarsz! Én leírtam a tényeket, s adtam hasznos tanácsot is.

2018. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tényt írtál, hanem ostobaságot. Van egy csomó olyan szakrendelés, ami nem beutalóköteles. Nem igaz, hogy beutaló nélkül csak magánrendelésre lehet menni.

Szóval a válaszod nem hasznos, még ha nem is tetszik neked.

2018. ápr. 20. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnézésedet kérem! Feltételeztem rólad annyi intelligenciát, hogy az allergológiai szakrendelésről írok neked. Tévedtem. Gégészet, szemészet, bőrgyógyászat nem írja fel ezt a gyógyszert.
2018. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Időközben megoldottam, a szemészeten (ott kellett a legkevesebbet várni) felírták minden gond nélkül.
2018. ápr. 20. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!