Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen gyógyszert érdemes...

Milyen gyógyszert érdemes szedni allergia ellen?

Figyelt kérdés

Még allergia szezon előtt mentem felíratni magamnak a háziorvosnál allergia gyógyszert (AERIUS-t szokták adni) mert egy pár hét mire hatni kezd a gyógyszer de mostanra már szinte úgy érzem semmi hatása a gyógyszernek.

2 hónap múlva kell vissza mennem allergia vizsgálatra és addig már nem tudok várni mivel nemsokára érettségi és attól félek, hogy amit érettségin lefogok művel az nagyon ciki lesz.

Valaki esetleg valami erős allergia gyógyszert tud ajánlani ami visszafogja az allergiát?

Van, hogy megállás nélkül tüsszögök órákig és ha kifújom az orrom ez még rosszabb szokott lenni.



2018. ápr. 29. 12:29
 1/1 BlackWolf0128 válasza:
Szia :D Nálam a Claritine, az Allegra és az Allegra forte vált be. Mindkettő gyorsan hat, vény nélkül kapható és mellékhatást sem tapasztaltam egyiknél sem. A Claritine és az Allegra minden tünetet enyhít, az Allegra forte pedig a csalánkiütésre jó (bár nálam ez is megoldotta az orrfolyást, tüsszögést). Remélem segítettem😉
2018. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!