Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért pont a pizza üt ki...

Miért pont a pizza üt ki állandóan?

Figyelt kérdés

Mármint kiütéses vagyok tőle. De semmi mástól. Tejterméket, paradicsomot, lisztet is szoktam enni bőven. De sosincs rajtam kiütés. Amint eszek egy pizzát, már jönnek. Meg se tudom állni, fél éven belül ez az 5. alkalom. Valakinek van valami ötlete, hogy miért pont a pizza okoz gondot és semmi más? Viszketnek a kiütések is, meg mindenem viszket pizza után és inkább szúnyogcsípésre hasonlít.

Vagy sonkás vagy hawaii pizza amit enni szoktam, de se sonkától, se ananásztól, se kukoricától nem nézek így ki...


2018. máj. 7. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Allergia vizsgálat?

Amúgy nekem a kukoricától vannak gondjaim, de csak akkor ha pizzán eszem.

2018. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanarról a helyről rendeled mindig a pizzát?
2018. máj. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy emlékszem igen, ugyanarról a helyről rendeltem az utolsó jópár pizzát. Nem is gondoltam erre még. (De akkor is, vajon mi kerülhet bele?)

Allergiavizsgálatom negatív lett mindenre (pontosabban csak dinnyére lett pozitív), vérteszt volt.

Eléggé puffadok alapból is, így voltam kivizsgáláson, de semmit sem találtak.

2018. máj. 8. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem a klicskó ütött ki egyszer
2018. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki tudja, milyen fajta, milyen márka lisztet használnak, stb... Lehet h házi alapanyagot is felhasználnak ami nem is olyan jó

Esetleg vmi fűszer

2018. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!