Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Napok óta be van dagadva a...

Napok óta be van dagadva a szemem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész kis gyerek korom óta allergiás vagyok a virágporra. Hogy pontosan melyikre azt nem tudom, mert kb. áprilistól október közepéig minden bajom van. Tüsszögök, folyik az orrom, általánosságba véve rosszabb a közérzetem. Egyik nap jobb, másik nap rosszabb, de jelen van. Idáig a szemem egyik évben sem dagadt be, viszont most két napja be van puffadva, rengeteget tüsszögtem az orrom alatt is piros, a szememet furcsának érzem ahogy pislogok és tegnap este megnéztem magam a telefonom kamerájába és nagyon rosszul néztem ki emiatt. :( Holnap megyek orvoshoz valami komoly allergiagyógyszert és orrcseppet íratni, mert a gyógynövényes vackok meg a Pollengrape eddig nem igazán segített. Szerintetek mit tehetnék hogy lejjebb menjen a duzzanat? Illetve arra is várok még ötleteket, hogy milyen fajta allergia lehet ez az áprilistól októberig tartó..? Köszi :)

22/L



2018. máj. 13. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A szem beduzzadását leggyakrabban ételallergia váltja ki. Nem lehetetlen, hogy valami olyan gyógynövényes vacak, amivel gyógykezelted magad. Menj el egy éjjel-nappali patikába és vegyél Claritint (vegyél be 1-2 szemet), viszont ha elkezd beduzzadni a szád, torkod vagy furcsa érzést tapasztalsz a szád belsejében, akkor nem viccelek, azonnal hívj mentőt, mert megfulladhatsz!
2018. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz gyógynövényes vacak alatt, de nekem a kamillateàs borogatàs szokott szegìteni.
2018. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Mert gyulladàscsökkentő hatàsa van.
2018. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!