Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ekcémás kiütés után (amikor...

Ekcémás kiütés után (amikor már nem piros, nem ég), a kiütés helyén barna elszíneződés marad vissza. Tudtok-e valamilyen jó krémet, ami halványítaná egy kicsit?

Figyelt kérdés
Sajnos ez hetek óta sem múlt el. Nagyon zavar, mert az arcomon és a szemöldököm körül van.

#ekcéma #barna elszíneződés a bőrön
2018. máj. 16. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Idővel magától elhalványodik. Nekem mindig új helyen jön ki, a régi helyen kb 1-2 év alatt elmúlik a barnulás is. Volt már fülemen, bokámon, térdemen, szemem fölött. Könyökömön van most éppen.
2018. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Raini Dash válasza:
Menj el az allergológiára valószínű hogy ez allergiás eredetű, ha az felírnak szteroidos kenőcsöt vagy krémet amitől elmúlik, ha nem akarsz szteroidot akkor halicar kenőcsöt probáld ki.
2018. máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már voltam bőrgyógyásznál, sőt klinikán is.

Nem tudják az okát, a vérvétel eredményében az IgE háromszor magasabb a megengedettnél. Nekem a két szemöldököm felett, a fülcimpámnál, az ajak körül és a egy nagy kerek kiütés jött ki a hátamon. Mindig ugyanott, ezért sajnos, sose halványul el a barna folt.

2018. máj. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!