Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyire ajánlott antibiotikum...

Mennyire ajánlott antibiotikumot szedni, ha a probiotikum allergiás reakciót vált ki?

Figyelt kérdés
Mindig szörnyen rosszul vagyok, ha probiotikumot veszek be, utánaolvastam, és kiderült, hogy a benne lévő tejfehérje a ludas. Viszont ha nem tudok probiotikumot szedni, mennyire kockázatos az antibiotikumos kúraű

#antibiotikum #allergia #probiotikum #tejfehérje #Az érzés mikor félrenyomsz valamit de már nem tudod kijavítani
2018. máj. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Van tejmentes probiotikum is.


Egyébként az antibiotikum muszáj kérdése, ok nélkül senkinek sem ajánlott, de bizony ha bakteriális fertőzésed van, akkor muszáj szedni. (Probiotikum nélkül is..)

Amúgy hasmenés, puffadás az a kockázat, ennyi baj lehet akkor, ha nem szedsz probiotikumot AB mellé.

2018. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy mi ezt szedjük:

[link]


Tejallergiás az egész család.

2018. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem bírom nekem a normaflore válik be
2018. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
Ha a tejfehérje a probléma és nem a tejcukor, az Enterol jól jöhet. Már csak azért is, mert az legalább nem szélmalomharc: nem öli meg az antibiotikum.
2018. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!