Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit lehet tenni az allergia...

Mit lehet tenni az allergia ellen ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tavaly csinàltattam egy allergia tesztet és mint kiderült a lovon,a kutyàn és a macskán kívül mindenre allergiàs vagyok.

Füvek,növények,hàzipor,penész stb...

Mivel 39 hetes terhes vagyok ezért csak egy fajta gyógyszert szedhetek de semmit nem hasznàl!!!

Viszket és fâj a torkom,viszket a szemem,folyik az orrom és köhögök.

És ami a legrosszabb : ezek a tünetek itthon,a lakâsban mégjobban felerősödnek. Vajon mitől lehet ez?

Minden nap porszívòzunk,port törlünk...

És a legrosszabb éjszaka.


Bârmi nemű tippet tanâcsot elfogadnék mert mâr sírhatnékom van néha.



Köszönöm


2018. máj. 25. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a parlagfűre vagyok allergiás. A szezon maga a pokol volt, mikor terhes voltam, mert nem szedhettem gyógyszert. Mikor szoptattam, más ok miatt (a pici hasmenése) teljesen elhagytam a tejtermékeket (mindent, ami tejfehérjét tartalmazott, még a kekszeket, csokit, hasonlókat is), és abba a szezonban gyógyszerek nélkül szinte tünetmentes voltam. Sajnos azóta visszaszoktam a tejtermékekre, mert nagyon szeretem, de szezon előtt megint el fogom hagyni, mert nem akarok annyi gyógyszert szedni. Esetleg próbáld ki ezt (fehérjét más forrásból vigyél a szervezetedbe), az eredmény csak 4-6 hét után látszik, ennyi idő, amíg kiürül a szervezetből a tejfehérje.
2018. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nem próbáltad a gyógynövényeket, akkor érdemes lenne.Sokat segíthetnek.Van pár olyan ismerősöm, aki már csak papiron allergiás.

A lakásban, zárt térben nagyobb a koncentráció, mint kint a szabadban, ezért erősebbek a tüneteid.A szellőztetés, nyitott ablak mellett alvás segíthet, illetve a légtisztítók is. Jobbulást!Jó babavárást!

2018. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!