Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Poratka allergia ellen nektek...

Poratka allergia ellen nektek mi vált be otthon?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta por- és lisztatka allergiám van. Most 20 éves vagyok. Akkor azt mondták, idővel javul, de egyre csak rosszabb. Leginkább a lakásban, nyilván ott könnyen megtelepszenek. Nekem a hálószobában a legrosszabb (Naponta egy 100-as zsepi minimum elfogy). Akik hasonló cipőben járnak: Nektek mi vált be? Javasoltak sólámpát, mindenképpen kipróbálom, de érdekel, ki milyen módszerekkel próbálkozott, és mennyire váltak be.

2018. jún. 1. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs a szobában szőnyeg, nincs függöny-reluxa van az ablakon.

az ágyon nincs pléd, meg plüssök, nincs semmi felesleges porfogó, a könyvespolc is kikerült a nappaliba.

Rendszeres porszívózás, és több szobanövény.

2018. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. A legtöbbet már megcsináltam. Padlószőnyegem viszont van, akkor ezek szerint érdemes megszabadulni attól is.

Esetleg arról tudnál valamit mondani, hogy szobanövényekből milyen fajtákat érdemes beszerezni? :)

Várom még a tippeket, ha valakinek van még ötlete, tapasztalata ezzel kapcsolatban.

2018. jún. 1. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt olyan súlyos, és miután 60 fokon kimostam az összes ágyban tartott cuccot, megszűntek este a tüneteim. Gondolom, neked ez nem új "öreg rókaként", de én hónapokig próbálkoztam a porszívózással meg mindennel, de nem tudtam, hogy 40 fokon nem elég mosni (az életem első 27 évében csak pollenallergiás voltam, a poratka csak pár hónapja jött).
2018. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Aloe Vera kapszula is segít! :)

Én is dettó ugyanígy vagyok, de az Aloe Vera kapszula nagyon jó! Gyógynövényes boltba lehe kapni 60db, napi 2 darabot kell bevenni.

2018. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!