Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nem igazságtalan az, velünk...

Nem igazságtalan az, velünk allergiásokkal szemben, hogy több bevásárló központban is már be lehet vinni a kutyákat?

Figyelt kérdés

Két kisgyerekem van és mind a hárman allergiásak vagyunk. Én a macskaszőrre nagyon erősen, de a kutyától is fulladok. Sajnos nem tudom már bevinni a gyermekeimet az Allee-ba vagy a Corvin-ba ebédelni, mert múltkor is rám engedték a kutyákat, a kislányom is nagyon köhögött én pedig egyenesen fulladni kezdtem amikor már kiértünk az autónkhoz. Mondtuk, hogy allergiásak vagyunk és nem szeretnénk, hogy odaengedje a "kedves" pár a kistestű kutyákat hozzánk, de hát jött a szokásos " nem bánt" duma. Sőt, az úr azt is kétségbe vonta, hogy kutyákra is lehet valaki allergiás.


Végül is, mi lettünk kitiltva a plázából és egyre több plázában lehet ezt megcsinálni! Semmi rosszindulat nincs bennem az állatok felé, én is szeretem az állatokat, a cica például a kedvenc állatom volt gyerekként és a szívem szakad meg hogy nem lehet cicánk sem. DE ezzel az intézkedéssel gyakorlatilag mi vagyunk kitiltva a bevásárló központokból.


Utószónak annyit írnék, hogy mikor kislány voltam, volt a nagymamáméknak kutyájuk. Soha eszükbe nem jutott plázába vinni az ebeket....


2018. jún. 14. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Változnak az idők. Szedd a gyógyszered.
2018. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem igazságtalanság,hanem primitívség,sajnos.
2018. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ez a primitívség, hogy az állatokat is élőlényként kezeljük, nem az, ha gyilkos módjára legyilkoljuk őket. Teljesen igazad van, oh wait, mégsem!
2018. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon helytelen szerintem. De megyek,megkérdezem a mudi kanomat,szeretne-e plázába menni. Ha tudna beszélni,kiröhögne. Igen,biztos a kutya igènyli a plázát. Valószínű. :)))

Én csak a segítő kutyákat engednèm be. Meg ha szükséges,rendőrkutyát. Maximum.

Basszus,oda viszi sétáltatni? Hihetetlen,komolyan. Soha eszembe nem.jutna a kutyámat plàzába vinni..

2018. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szofi.PityúXD válasza:
Nekem nincs problemam ezekkel pedig en is alergias vagyok, hosz ugyan ugy ha megyek az utcankban rengeteg kutya van es hapcizok vagy pirosodik a szemem de erre van megoldas, az hogy ilyen emberek is vannak sajnos akik sozzak szegeny kutyat, errol nem a kutya tehet, ahogy latom kb.mindenki igy velekedik, szerintem semmi baj nincs azzal, hogy most mar szegeny hazi kedvenceket/csaladtagokat beengednek, mivel igy nem kell attol felniuk pl. a kutya setaltatoknak hogy valaki elviszi, esetleg ellopja kiskedvencet, vagy vannak olyan rosszindulatu emberek akik bantjak vagy valami mergezo elelmet adnak artatlan allatnak, pedig ok vsak husegesen vartak gazdajukra...
2018. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!