Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Munkahelyi klíma "áldásos"...

Munkahelyi klíma "áldásos" hatásait hogyan tudnám kivédeni/csökkenteni?

Figyelt kérdés

Sajnos igen csak nagy rendszerű klímáról van szó (csarnok hűtés) amit ugye nem lehet csak miattam leállítani.

Mostanában lett kitsztítva, elindítva, kb. Két hete. Azóta folyamatosan orrfolyás sál, köhögéssel küzdök. Allergiás is vagyok, eddig bevált a szőlő mag por (napi 3-5 tízes papírzsebkendő helyett 1-2 fogyott). De megint annyira kell fújni az orrom, hogy már a bőrt sikerült ledörzsölnöm, hiába csinálom óvatosan. Reggel és este eldugul az orrom, amin orrcsep segít csak.


2018. jún. 18. 21:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Annyit még, hogy itthon is van klíma, de az a nappaliban (központi) részen, ki van tisztiva. Ha kellő képen lehűlt a lakás, akkor csak keringető a levegőt, éjjel re szigorúan off. Ha megy nem vagyok alatta általában.

Otthon mégsem szoktak ezek a tünetek elojonni, csak a munkahelyen.

2018. jún. 18. 21:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a klíma okozza? A pollenszint is folyamatosan változik, utólag a meteorológiai szolgálat honlapján vissza tudod nézni az előző heti pollenszintet. Lehet, hogy az a baj, hogy otthon van pollenszűrő a klímában, a munkahelyen meg nincs. Vagy kültéren nincs semmi bajod?
2018. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a kidörzsölés ellen labellot szoktam használni. Amikor kifújtam az orrom, bekenem vele. Nem egy szép látvány az idegeneknek, de legalább nem őrülsz bele a fájdalomba és a kínba amit okoz
2018. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!