Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Jogosan ilyeszt meg?

2 napja érzem, hogy viszket az oldalam, amin aludni szoktam, ma felfigyeltem arra, hogy kis piros pottyok vannak az oldalamon, olyan mint egy szunyogcsípés de kissebb, viszont viszket. Az elhelyezkedésük, egymés mellett vannak, egymás alatt, de szinte kapcsolodnak egymashoz 3-4 potty csoportok, mi lehet az oka? Veszelyes? (Szoktam ruhával feküdni az ágyban, esetleg ez baj lehet) (mármimt játszós ruha vagy amiben voltam egész nap)

Keress kérdéseket hasonló témákban: viszketés, pöttyösödés, ijesztés

2018. júl. 6. 22:59  Privát üzenet  

A válaszok
Semmiképpen se aludj olyan ruhában cseréld le pizsamára v valmi mert így bepállik a bőrőd és azért ilyen tisztálkodj rendesen, ha nem múlik el akkor nézesd meg dokival

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. júl. 6. 23:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsánat. Rosszul fogalmaztam, nem szoktam abban aludni, csak van, hogy befekszem ruhában, minden nap fürdök.

# 2/4Időpont 2018. júl. 6. 23:13 Privát üzenet

Poloska is lehet

Nincs háziállatotok? A bolhacsípés is ilyen

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. júl. 7. 00:46 Privát üzenet

Bolhat, vagy agyipoloskat vittel haza az utcai ruhaddal, ledoltel az agyra...stb.

Kezdj el surgosen gondolkodni (es utananezni), hogyan irthatok ki vegleg (de nagyon gyorsan, mielott kikelnek az elso lerakott petek)

Egyebkent ijeszt. Pontos J-vel.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. júl. 7. 00:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jogosan esett rosszul, hogy mikor nekem hüvelygyulladásom volt, a párom rögtön nekemesett hogy mennie kell vizsgálatra, de mikor ő nemibetegség miatt oldatot használt semmit nem szólt nekem?
Ha valakit megszégyenítenek, az jogosan lesz paranoiás?
Hogyan szokjak hozzá a stresszhez? Egyáltalán, jogosan érzem magam leterheltnek?
Ha 62 éves elmúltam, jogosan kér a tb-s rendelésen a fogorvos fogpótlás előtt, a régi híd levételéért pénzt? Pontosan mit értsek "fogorvosi munkadíjon"? Azt olvastam, hogy az...
Jogosan reagálom ezt ennyire túl?
Jogosan aggódok hiperkalemia miatt (magas káliumszint)?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!