Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gyerekkori, elnőtt asztma...

Gyerekkori, elnőtt asztma vissza térhet felnőttként?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, teljesen tünetmentes voltam olyan 6-7 évig.

A tegnapi napig, amikor ismeretlen okból befulladtam, és azóta is tart. Nehezen veszek levegőt, sípolok, 2 órát is alig aludtam, nincs már itthon erre Ventolin, vagy Pulmicort.

Este tűnt fel, mikor kimentem a kocsimért, hogy bejárják vele az udvarra, mire végeztem, úgy éreztem, mint aki kilométereket futott.

És nem tudom mi az oka, nincs aratás, eddig is volt kutyánk ,gond nélkül lehetett simogatni,labdátni vele.

Anya talált hörgö tágítót, az kicsit segített.

Természetesen megyek orvoshoz, ma úgyis vissza kell mennem mivel beteg voltam, ekkor feltétlen megemlitem.


2018. júl. 17. 04:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Visszatérhet. Sok-sok év múlva is előjöhet az intolerancia valamivel szemben. Anyukám például 20 évig tartott cicát, kutyát, tehenet, kecskét stb...Mégis most, 1-2 éve jött ki nála állatszőr-allergia.

És, persze a dohányzás is befolyásolhatja.

2018. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Javaslom neked a BUTEYKO légzéstechnika tanfolyamot. Én is asztmás voltam és teljesen meggyógyultam.
2018. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!