Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Egy hónap múlva kezdődik a...

Egy hónap múlva kezdődik a parlagfű szezon, ki mit fog szedni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy milyen gyógyszert szedjek, szinte minden évben mást szedek és alig segítenek, előre rettegek az augusztus közepétől. Ti mit fogtok szedni?

2018. júl. 24. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én rivotrilt. Mondjuk nem allergiára, hanem szorongásra.
2018. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
parlagfű teát iszok, és meglepő de használ ellene
2018. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyógynövényeket próbáltad már?Az immunrendszer minőségi probiotikumokkal való erősítése is sokat segíthet. Jó pár ismerősömnek beváltak. Jobbulást!

2018. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Idén előbb kezdődött a szezonja.Már a levegőben van a pollenje és mindig erősebb lesz....


Még nem szedek semmit,majd ha igazán durvulni fog nálam...


Amúgy Aerius-t szedek.

2018. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, Aerius-t háziorvos ír fel?
2018. júl. 29. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Legalábbis én vele íratom. 30db-ost.

2018. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és mennyire használ? Mennyire enyhíti?
2018. júl. 29. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem szinte majdnem teljesen...

Ma már reggel vettem be és kb 15-20 perc múlva "elzárták a csapot" az orromba :D És a többi tünetem is enyhült,illetve eltűnt.. Olyan 98%-ban bevált nálam és azért nem 100-at mondok,mert a szemviszketés 2x volt,de csak kicsit mondjuk..

Szemcseppel rá segítettem,de lehet következő napokba már nem lesz szükség arra se.

Perpillanat is úgy érzem magam mintha nem is lenne parlagfű pollen a levegőbe :)


Szóval nekem nagyon bevált,de ez nem azt jelenti,hogy a te szervezeted is úgy reagál rá ahogy kell. Próbáld ki!

2018. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lendin 20 mg-os tablettát, Avamys orrsprayt és Opatanol szemcseppet kaptam. Nagyon kíváncsi leszek a hatásukra.
2018. aug. 8. 18:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg létszíves pár nap múlva,hogy a Lendin 20 mg tabi segítet-e valamit :)
2018. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!