Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Melyik a legjobb allergia...

Melyik a legjobb allergia elleni gyógyszer?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Májtisztítás előseítése.
2018. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Párom és a testvére most Cezerát használnak, ők erre esküsznek, de én nem szedek gyógyszert, inkább Taleum szemcseppet és orrspray-t használok. Ezeket direkt allergiára fejlesztették ki, pl. az orrspray nem orrdugulás megszüntető, mint a legtöbb orrspray, ilyen hatása nincs is, hanem direkt az allerigás irritációt szünteti meg.

Még jó volt a Prevalin allergia elleni orrspray, de azt már sajnos nem találtam sehol, lehet, megszüntették a gyártástá. Pedid attól úgy elmúlt az orrviszketés, mintha lámpát kapcsoltak volna le, a taknyam-nyálam összefolyból egy pillanat alatt "semmit nem érzek" lett

2018. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Próbáld meg, hogy veszel parlagfű, és csalán teát, összekevered, és csinálsz belőle főzetet. Reggel megiszod. Nekem segített. Nincsenek tünetek, mióta iszom.
2018. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én telfastot szedek, bevált, de az allergiaszezon előtt egy-két héttel el kell kezdeni szedni, különben nem hat. Régebben szteroidos orrsprayt írt a doki, de attól mindig arcüreggyulladást kapok, most otrivint használok (ez nem vényköteles), de csak szükség esetén. Most azt próbálom, hogy kiiktatom a tejfehérjét az étrendemből erre az időszakra, állítólag javít a helyzeten. Elvileg nem szabad ebben az időszakban hisztamin tartalmú ételeket enni (erjesztett, érlelt ételek, pl. kovászos uborka, érlelt sajt), és olyan növényeket sem, amik keresztallergiás kapcsolatban vannak az allergénnel.
2018. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél Perilla krémet (győgynövény) és az érintett bőrfelületetet kenegetni kell. Nagyon jó, nagyon hatásos. Ha rovarcsípés miatt van az allergia, még a viszketést is csillapítja. Csak ajánlani tudom!
2018. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!