Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tegyek tetoválást?

Tegyek tetoválást?

Figyelt kérdés

20/F


Kicsi koromtól óta allergiás vagyok, szedek tablettát is. Tesztet szokik csinálni a nővérke, hogy mire vagyok allergiás, a ball karomra csöpögteti azokat a fenéket, és ha megduzzad, akkor arra a valamire vagyok allergiás ami megduzzad.



A kérdésem pedig a következő: Csuklómra szeretnék tetoválást, nem tehetek, ha járok ilyen tesztelésekre?


2018. aug. 10. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Gyámod engedélye kell
2018. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:DDdD wtf

20 éves, allergiás, nincs gyámság alatt, ne tegyünk már úgy mintha az allergia autizmus vagy hadonló jellegú probléma lenne. Jó isten...

Amúgy van másik csuklód is, amin tud tesztelni, ha a tetoválás gond lenne. Ill az a bőrre reagál, nem kimondottan csak a csuklóbőrre.

2018. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fémallergiákat kell tesztelni, ha tetkót szeretnél. Mondd meg, hogy tudják, lehet, hogy egyre-kettőre már teszteltek is. Amúgy a teszt nem kizáró ok a tetováláshoz.
2018. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 google: irónia majd olvasd el újra ezt a fantasztikus kérdést
2018. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegyek tetoválást ??? Ez mit jelent? :D


Tesztet szokik csinálni ??? :D

2018. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!