Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ki foglalkozik allergén...

Ki foglalkozik allergén immunterápiával Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
4 éves korom óta vagyok allergiás a parlagfűre és a lándzsás útifűre. Nyáron a halálomon vagyok szinte mikor a szezon van. Semmilyen gyógyszer nem használ, vagy csak nagyon kicsit enyhít. Voltam magánrendelésen s kaptam vényköteles allergia gyógyszert. Lordestin. De az se használ sokat. Pedig sok pénzt adtam ki érte azaz a magán rendelésért csak azért h felírjon nekem egy gyógyszert. Elegem van már. Bele akarok vágni az immunterápiába, csak jót hallottam róla, kerül amibe kerül. Nyíregyházán vagy esetleg Debrecenbe kihez menjek? Kit ajánlotok?

2018. aug. 11. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Budapestre tudsz utazni? Mert ott tudok ajánlani olyan kórházat, ahol az egész országból fogadnak. Egy, max két utazást jelentene évente, mert felirjak a receptet, aztán otthon szedés. De van előtte egy kivizsgálás. És abban a szezonban, amikor allergiás tüneteit vannak, nincs kezelés. Pl. Ha a parlagfure vagy allergiás, akkor jövő tavasszal kezdheted a kezelést.
2018. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az míg megoldható ha évente párszor fel kell utaznom. Kíváncsi lennék akkor a címre, névre. Meg h ha esetleg van bevált orvos.

A kivizsgálás kötelező? Mert sok volt már nekem az nem elég ha a pappirt ami igazolja oda adom vagy ők is ki szeretnének vizsgálni újra?

Előzetesen kell felhivni őket? Ez magán klinika?


Ha nem érkezik más válasz Nyireggyel vagy Debrecennel kapcs beválalom Pestet.

2018. aug. 11. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Budai Irgalmas Kórház. Nem magán, de a haziorvosodtol kell egy beutalo, és telefonon idopontot kell kérni. Dr. Szlavik Marietta ajánlom. Első voltam. A kivizsgálás nem tudom, telefonon megmondják, elég e ha a meglevő papírokat viszed.
2018. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!