Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kb mennyi időre mondjak le a...

Kb mennyi időre mondjak le a tejtermékekről, hogy kiderülhessen, azok okozzák -e a testem nagy részét ellepő pattanásokat?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki az orvost javasolná: olyan budapesti kerületben élek, ahol gyakorlatilag lehetetlen bejutni egészségügyi ellátásra, úgyhogy köszönöm, abból nem kérek.

Érdemes ezidőre teljesen leállni a tejtermékekkel vagy pótolhatom őket laktózmentes élelmiszerekkel?


2018. aug. 20. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól látod. Egy próbát megér. A szervezet lassan ürül a méreganyagoktól, illetve pontosabban a neki nem tetsző, de már beépült káros anyagoktól.

Nekem fél évembe telt, mire elmondhattam, hogy minden rendben. Azóta nem eszem azt, amitől kiütésem volt.


A dokitól csak jótanácsot kapsz, de csak te érzed mi jó, mi nem.


A neten minden segítséget megkapsz, olvass utána.

A léböjtöket, meg ilyen hókuszpókuszokat hagyd ki, meg a divatos zellerszár rágást is.


Minden rajatd múlik, te érzed a javulást. Ha ügyes vagy egy szem gyógyszert nem kell szedned.

2018. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!