Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Volt aki szedett Claritine...

Volt aki szedett Claritine 10mg és Erolin 10mg tablettát is? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Uaz a hatóanyag más gyártó, Erolin nem használ Claritine jó. Létezik ilyen? Patikus szerint más lehet a felszívódása vagy a mellekhatasa. Erolin kb harmadannyi arban, emiatt tettünk vele próbát.. De lehet kár volt. Koszi

2018. aug. 25. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Claritine nekem semmit sem segített,mintha bese vettem volna semmit. Az Erolin-t nem ismerem...

Nekem egyik gyógyszer sem segített kicsit sem azok közt amit vény nélkül meglehet venni...

Rengeteget próbáltam ki....


Tavaly döntöttem úgy,hogy vényköteles gyógyszert íratok,mert igen erős parlagfű allergiám van és hátha jobb lesz végre..

Aerius-t írattam/írattok és sokall jobban vagyok azóta.Néha kis orrfolyás vagy ritkán tüsszentés,de az is csak ritkán.

Orrdugulás hébe-hóba jelen van,bár most orrspray-t is használók,na meg szemcseppet.


Ha durva allergiád van neked is,akkor inkább orvossal írass valamit,jobban járhatsz... Még ha nem is 100%-osan,de elviselhetőbb napjaid lesznek.

2018. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi
2018. aug. 29. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!