Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit csináljak a szénanáthámal...

Mit csináljak a szénanáthámal ha ez az?

Figyelt kérdés
A haveromhoz átmentem pár órára és van 1 nyúla amire nem tudtam hogy allergiás vagyok de nagyon rosszul lettem viszketett a szemem tüszögtem köhögtem 1 idő után levegőt is alig kaptam meg minden bajom volt de nem biztos hogy a nyúlra vagyok mert ott volt széna is és amikor olyan helyre mentem be ahol volt széna ott is kijött ez az allergia pedig ott nyúl nem volt meg nekem pár évvel ezelőtt volt nyúlam és semmi bajom nem volt tőle meg utána volt macskám is kutyám is de azoktól se volt bajom. Mit csináljak? Van rá valami gyógyszer? Egy allergia teszten mit csinálnak? Megéri oda elmenni?

2018. aug. 28. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A -val/vel ragozásnál a v hasonul az utolsó hanghoz. Tehát helyesen: "szénanáthámmal".


Nyúla? Az mi?

Tüszögtem?

Nyúlam?


Ezeket nálad nem húzza alá pirossal a böngésző?


A lényeg, hogy menj orvoshoz. Vagy ha nem akarsz, akkor kérj a patikustól valamit allergiára és próbálkozz, hátha attól elmúlik.

2018. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!