Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van valakinek ötlete hogy mi...

Van valakinek ötlete hogy mi lehet ez a kiütés?

Figyelt kérdés

[link] - ez a hátam

[link] - ez az oldalam

Az egész testemen van, van ahol enyhébb.


Négy napja voltam orvosnál akkor még nem volt ilyen durva. Azt mondta valamire allergiás vagyok, én sem tudom mire. Felírt egy tablettát amit naponta szednem kell, nem lett jobb.



2018. aug. 31. 18:52
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok orvos, csak tippelni tudok saját és ismerősök tapasztalatai által. Nekem hasonló szokott lenni az arcomon, amit különböző kozmetikumok okoznak. Lehet sampon, tusfürdő, de lehet mosószer, öblítőszer...stb. Nálad talán a mosószer/ öblítő lehet a ludas. Kísérletezéssel (valamelyiket lecseréled) ki lehet következtetni, melyik okozza. Öblítőszer helyett pl. lehet ecetet tenni a ruhákra. Semlegesíti a szagokat és fertőtlenít + a mosógépet is vízkőtleníti, így semmiképp nem jársz rosszul.

A másik tipp: Egy ismerősömnek ételallergia okozta. Akkor jött ki, amikor tojást evett. Úgy tudod meg, hogy megfigyeled magad bizonyos ételek után erősödnek a tünetek. Ha elhagyod, akkor javulni fog. Remélem tudtam segíteni.

2018. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!