Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Ekcémásokat mennyire befojásolja hogy télen vagy nyáron tetováltatnak?

Sziasztok!

Ekcémás vagyok és szeretnék tetoválást varratni. Január- február környékén terveztem a mellkasomra, de nem tudom mennyire zavarná az ekcéma. Mellkasomon nem szokott előjönni csak a kezemen, niha a lábamon.

Bőrgyogyászhoz fogok menni csak kiváncsi lennék a véleményetekre.(olyanokat ne irjatok hogy ne varrassak mert nagyon szeretnék)

Keress kérdéseket hasonló témákban: ekcéma, tetoválás

2018. szept. 2. 21:35  Privát üzenet  

A válaszok

Ne tetováltass!

Nem a bőrbetegséged miatt, hanem mert a tetoválás egy primitív baromság.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. szept. 10. 21:17 Privát üzenet
Én májusban varrattam.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. szept. 24. 23:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aranyéret befojásolja az idöjárás változás vagy a telihold? Vagy az a baj hogy üllömunkát végzek?
Befojasolja e a teherbe esest?
A megfázás befojásolja a menstruációt?
Mennyire befojásolja a megtermékenyülést?
Mit tegyek hogy ne izzadjak annyira? Izzad:a hónajam a fejem a hátam és nem todom hogy mit tegyek ellene (és nem is vagyok kövér max 5-6 kg felesleg van rajtam) meg nemtudom hogy...
Szemtengely ferdulesem (asztigmia) van szuletesem ota, ez befojasolja a smink? Esetleg tovabb ferdulhet ha tobbet festem a szemem, vagy befojasolja valamivel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!