Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Bizsu allergia?

Bizsu allergia?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sose bírta a fülem a bizsut régebben..

Begyullad és mindig fájt nagyon csak az aranyat bírja

De pár éve megszokta és már nem gyullad be tőle

Pár hónapja be lett lőve a fülem 3 lyuk

Aranyozott fülbevalóval

Semmi baj nem volt vele mert alkohollal fertőtlenítettem

Most tettem bele bizsut és érzem hogy valami már nem okés

A kérdés az ha minden nap reggel este fertőtleníteni alkohollal akkor is be fog gyulladni a fülem?



2018. szept. 26. 22:26
 1/6 A kérdező kommentje:
fertőtlenítem*
2018. szept. 26. 22:27
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Igen, a feleségemnek is van ilyen, minden aranyból kell legyen. Utazásnál is allergiás lesz, ha nem 5 csillagos a szálloda meg ha nem veszek 2 évente új Mercit. Sok nőnél van ez igy...
2018. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként érdemes még nemesacéllal próbálkozni, újabban egyre több ilyen alkatrész van Magyarországon, és egyre több ékszer készül belőle.

Arra nem lehet allergiás senki, mert az orvosok ugyanezt a fémet használják műtétekhez.

2018. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az orvosi fémet mondanám inkább.
2018. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem később próbálkozz, pár hét múlva, és fokozatosan.Eleinte csak egy-két órára tedd be a bizsu fülbevalót pár napig, aztán növelheted az időtartamot. De ha bármikor elkezd viszketni, akkor vedd ki, és fertőtlenítsd le a füledet is meg a fülit is. Én is így csináltam, egy kolléganőm szintén. És éjszakára mindig kiveszem még most is.

Ha ez nem válik be nálad, akkor maradnak a nemesfémek, ill. a nikkelmentes bizsuk.

2018. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek

Első válaszoló nem voltál jópofa :')

Többieknek köszönöm igaz hogy a kérdés az volt ha minden nap fertőtlenítem nem fog e begyulladni de így is sokat segítettetek utolsó válaszoló köszönöm megfogadom a tanácsodat!

2018. szept. 27. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!