Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valaki segitene? S os

Valaki segitene? S os

Figyelt kérdés

Nyaron vettem eszre hogy a rovidnadrag ahol veget er a fenekem alatt apro szintelwn pottyok jelentek meg, nem tulajdonitottam neki nagy figyelmet gondoltam izzadsagtol, meg a por kosztol amivel erintkezhet a borom.. Anyukam tanacsara hintoporizni kezdtem..

Kesobb egyre tobb lett a fenekem vonalan, eleinte viszkettek is de ez elmult de a pottyok ott maradtak... alkalmam nem volt elmenni borgyogyaszhoz mert nem bejelentett munkahelyen voltam, maszekra meg nem volt penzem:(

Mosopor allergiara gyanakodtam ketszer oblitettem, vagy a furdokadtol ahogy takaritva van a fertotlenito szerektol ahogy ulok benne beledorzsolodik a borombe..

Idokozben kulfoldre koltoztem, elotte fenistillel is kentem semmit nem segitett..

Itt biztam benne htha masabb a viz stb de epp ma lettem arra figyelmes h mar nem csak a fenekem vonalan hanem konkretan a fenekem teteje viszket es megint ujqbb apro pottyok jottek ki rajta....:(((

Tudom senki se orvos itt, de hatha tapasztalt valaki mar hasonlot es tudna segiteni... kepeket privatban kuldok..


Nyilvan mondnaom se kell ha tudnek mar mentem volna borgyogyaszhoz....

22n


2018. okt. 25. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ránézhetek ha gondolod, de biztosat nem tudok ígérni.


ui: Az egyik legfontosabb dolog az eü biztosításod.

Ha már feketén dolgoztál, legalább rászorultsági alapon megigényelted volna 1 évre ingyen(ezt lehet újra igényelni) a tb-t és már lehetett is volna menni az orvoshoz.

Ez még pénzbe sem kerül.. szimplán el kellett volna ballagni az önkormányzathoz.

Vagy fizetted volna a havi 7e valahány Ft-ot.

Soha nem lehet tudni, hogy mi történik veled.. utána meg 100x bánod meg ezt a felelőtlenséget. Sajnos az élet kiszámíthatatlan.


Ennyi lett volna a hegyibeszéd, nézzük azokat a pöttyöket!

2018. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem allergia lesz, hanem szimpla bőrgyulladás, apró kinyomhatatlan pattanások. Túl szoros/ műszálas fehérnemű vagy nadrág alatt nem tud szellőzni a bőr. Erre kiváló a Tetran kenőcs.

Ha allergia lenne testszerte jelentkezne csalánkiütèsed. (Bőrből kiemelkedő, erősen viszkető, kb pénzèrme nagyságú, bőrszínű, szabálytalan alakú kiütések.) Rosszabb esetben szem, ajak, torok duzzanat, amit angioödèmának hívnak, ez èletveszélyes állapot is lehet, mert nehèzlégzést okozhat, de ilyet csak gyógyszerek, ètelek, rovarcsípèsek vagy testben lévő góc vált ki. Van még a szènanátha, orrfolyás, könnyezés, szemviszketés, kötőhártyagyulladás, torok kaparás, fulladás, de ez a pollenallergiások betegsège. Tehát maximum csalánkiütésed lehetne a mosóportól vagy egyéb vegyszertől de az nem ùgy nèz ki, mint amit leírtál. Próbáld ki a tetran kenőcsöt!

2018. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom mindket valaszt!!!!👍🏽👍🏽
2018. okt. 26. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!