Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Sotret vagy más?

Sotret vagy más?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

15ev.lány vagyok már nagyon régóta vannak pattanásaim, nem azok a tini pattanások hanem gyulladt és sebes pattanásaim voltak

Voltam bőrgyógyásznál

Felírt pár krémet Skinoren, stb...

Mindegyikkel kentem és azt mondta ha nem változik menjek vissza és ad belső gyógyszert

Kentem a krémekkel és most fogyott el

De a bőröm állapota nem nagyon változott szóval gondoltam vissza megyek

Holnap kell vissza mennem

Utána olvastam milyen belső gyógyszerek vannak és egyenlőre a Sotreten kívül nem láttam mást olvastam milyen durva gyógyszer és kezdek félni egy kicsit remélem nem ezt fogja felírni

Valaki esetleg járt már így ebben a korban

Ha igen mit írt fel?



2018. nov. 4. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben antibiotikumot szoktak felírni, az 1-2 kúráig szokott segíteni. Accutant 18-20 éves kor előtt csak nagyon indokolt esetben szoktak írni, ilyen fiatalon nagy az esélye, hogy kiújul az akne, és kelleni fog még egy kör belőle pár év múlva.
2018. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aaaaa nagyon szépen köszönöm!
2018. nov. 4. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Villanófényes Akne kezelést, az el fogja mulasztani a gyulladásaidat és helyre hozza a bőröd. Így nem fognak kialakulni az akne hegek sem. Ha kell tudok ajánlani neked olyan helyet ahol kipróbálhatod.
2018. nov. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En 16 évesen csinaltam végig egy sotret kúrát 7 hónapig. Előtte minden mással próbálkoztunk de semmit nem javult a helyzet. Szerintem nagyon megérte gyönyörű lett a bőröm mar nyolc év telt el azóta és azóta is minden rendben.
2019. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!