Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tej allergia vagy intolerancia...

Tej allergia vagy intolerancia áll fenn esetemben?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve. Az életbe nem fog kiderulni hogy a tej melyik összetevőjere vagyok allergiás vagy érzékeny?

Nos amíg nem ettem tejet leugrott rólam 8 kiló. Amint ettem kísérlet képpen rosszul voltam egyből de aztán valamennyire mehszoktam. Most kitalálta valaki hogy a laktóz menteset ehetek plusz a többit is laktaz enzimmel, de ettől még olyan szinten rosszul vagyok hogy most fogok laktóz intolerancia tesztet csináltatni.egyszer már volt tej allergia verteszt de akkor már elhagyoban volt nekem a tej és negatív lett. Már totálisan össze vagyok zavarodva és elegem van. Van itt valaki aki átment ezeken a dolgokon?


2018. nov. 14. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Várd meg a teszteredményt. Ha genetikaira mész, az a hajlamot mutatja ki. Ha kilégzésesre, akkor az a jelenlegi állapotot. Szóval mindenképp kiderül, ha laktózintoleranciád van.

Az allergiatesztet pedig ismételtesd meg. Mivel eszel tejeset, reális eredményt kell adnia. (A laktáz tabletta ezt az eredményt nem befolyásolja.)

2018. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Genetikain voltam de szúrtak mert kicsit náthás vagyok. Tegnap is szúrtak egy oltás miatt. Most megint menjek szuratni:(
2018. nov. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!