Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az asztmás tünetek vissza...

Az asztmás tünetek vissza jöhetnek sok év utan?

Figyelt kérdés
18 vagyok, és 10-11 évesen asztmás rohamom volt, de azt mondtak kinohetem, tobbet nem fordult elo, és csak pár hetig kellett használnom asztma sprayt, azt írtak a netem hogy nem lehet kigyógyulni belole csak tünetmentes lehet, ez vissza johet? Most nehezen veszem a levegőt és tartok tole
2018. nov. 27. 21:18
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem visszajön, hanem el sem múlik. Gyerekkorit ki lehet nőni.
2018. nov. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy percig se tarts tőle: az asztma nem olyasmi, amitől annyira félni kéne, mert nagyon jól kezelhető. Asztma bármilyen életkorban kialakulhat, akkor is, ha gyerekkorodban nem voltál asztmás.
2018. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Raini Dash válasza:
A második válaszoló biztos hogy nem asztmás különben nem ilyen választ írna. Ez egy rossz betegség akármikor kijöhet akárkinél kezelhető gyógyszerekkel persze de sokmindenben korlátozni fog az életed során.
2019. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3, de, asztmás vagyok. Semmiben nem korlátoz, mert nem vagyok olyan súlyos eset. Na jó, annyiban, hogy ágyneműt cserélni mindig reggel szoktam, ha este csinálom, akkor lefekvéskor kell az akut gyógyszer. Igen, folyamatos gyógyszeres terápia kell hozzá, de szerencsére ma már nagyon hatékony gyógyszerek vannak, lényegében mellékhatás nélkül (legalábbis felnőtteknél, a gyerekek lassabban nőnek tőle, ami kellemetlen lehet).
2019. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!