Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van olyan állat, amelyik ha...

Van olyan állat, amelyik ha szedem a Lendimet nem csíp meg, viszont ha szedem, akkor nem jelennek meg a testem különböző pontjain kiütések (csípések)? Mi okozhat olyan jellegű pöttyöket, mint a himlő, ill. csípés?

Figyelt kérdés
Orvosok látták, szerintük elmúlik magától (3 hónapja tart). Senkinek nincs a családban ilyen baja, tisztaság van. Ha szedem a gyógyszert nincs problémám, viszont ha nem tele leszek viszkető pöttyökkel. Teszt vizsgálatot senki sem ajánlott fel. Mit tegyek??
2018. dec. 3. 11:51
 1/2 fogd válasza:
Nem csíp meg semmi. A Lendin allergia elleni szer, tehát a következtetés, ALLERGIÁS vagy valamire, a környezetedben!! Vagy állatszőr, vagy étel, vagy ital. Találd meg, iktasd ki és elmúlik!
2018. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, erre gondoltam én is, de a bőrgyógyászok ragaszkodtak a csípéshez...
2018. dec. 16. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!