Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szaisztok. Kit szokott kínozni...

Szaisztok. Kit szokott kínozni nagyon a viszketés?

Figyelt kérdés
viszketés

2018. dec. 8. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A tested mely tájékán? Elég kevés info....
2018. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
akit megcsípett a bolha, vagy száraz a bőre, vagy rühes, vagy feltűnési viszketegsége van....
2018. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én zuhanyzás után viszketek mindenhol kb. fél órán át. Az okát nem tudom, semmi nem látszik a bőrömön, csak olyan, mintha csalánba fetrengtem volna.
2018. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, én akkor viszkettem így mikor fahajas tusfürdőm volt. Mint kiderült, allergiás vagyok rá.
2018. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakran váltok tusfürdőt, és mindnél van ez a viszketés. Én inkább a vízre gyanakszom. Minél hosszabb ideig zuhanyzom, annál jobban viszket. 10 perc után nem annyira vészes, de ha egy hidegebb napon után fél órát áztatom magam a forró víz alatt, utána majdnem megbolondulok, úgy viszketek tetőtől talpig. Sokszor vörösre kaparom a combomat és a hasamat. Olyankor jó lenne vagy 10 kéz. Talán a klór vagy valami vegyi anyag irritálja a bőrt.
2018. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!