Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan lehet ki vagy meg-...

Hogyan lehet ki vagy meg- gyógyulni az élelmiszer allergiából?

Figyelt kérdés
Kb 14 éves voltam amikor magamon felfedeztem, hogy bizonyos élelmiszerekre allergiás vagyok. Azóta ez az allergia jóval kitolódott más élelmiszerekre is, pl a húsallergia is megjelent nálam (halak, marhahúsra). Némelyik élelmiszert régebben tudtam fogyasztani mára pedig már nem. Ezt a folyamatot, hogy lehet visszaállítani? Miként lehet ebből kigyógyulni?

2018. dec. 14. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Okozhatja gombás fertőzés.

Illetve olvasd el a Bélügyek c. könyvet.

2018. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt tesztekkel is kimutatták? Szerintem itt inkább másról lehet szó mint allergiáról érdemes lenne elsősorban egy komplex tesztet csináltatni ha ez nem történt még meg illetve gasztroenterológus szakemberhez fordulni és teljesen kivizsgáltatni az emésztőrendszered. Ne hagyd h elfajuljon lehet ez egyáltalán nem allergia egyébként milyen tüneteket tapasztal? Másrészt pedig nem kerülhetsz el minden húst ez hülyeség komolyan tápanyaghiányos lehetsz. Mielőbb fordulj szakemberekhez.
2018. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!