Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergias lennek a tuneteim...

Allergias lennek a tuneteim alapjan?

Figyelt kérdés
A hatamon es a ket vallamon megjelentek apro pici pattanasszeru kis akarmik, nehany honapja kezdodott es nem tudom vajon allergia okozza vagy mitol lehet? Terhes vagyok most de mar a terhessegem elott is volt ilyen. Orvoshoz is voltam de csak kremet irt fel ami nem er semmit es konkret valaszt nem adott. Van aki hasonlo cipoben jar? Mit lehet ezzel kezdeni , mar nagyon zavar es rengeteg sok van egymas mellett vegig a hatamon es vallaimon.
2018. dec. 29. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszket?
2018. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem viszket
2018. dec. 29. 22:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig az oblitore es a kapszulas mososzerre gyanakodtunk igy levaltottuk azt is illetve tobbet is hasznalok teszteles kepp de nemhinnem hogy attol van mert most olyat hasznalok amilyet azelott es akkor meg nem voltak ezek rajtam igy mososzer kilove, tusfurdobol mindig masikat hasznalok igy az sem lehet raadasul abbol is van amit a tunetek elott is hasznaltam es akkor nem jottek ki rajtam. Ruhaim vilag eletembe jo anyagu pamut vagy polieszter keverekek amiknek szeretem az anyagat, nem hiszem hogy az lenne. Gyogyszert nem szedek es nem is szedhetnek most a baba miatt. Mi lehet?
2018. dec. 29. 22:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Az etkezesem is olyan mint azelott magokat es olajos eteleket ritkan fogyasztok
2018. dec. 29. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!