Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez allergiás reakció lenne?

Ez allergiás reakció lenne?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta allergiás vagyok, de soha nem voltak tüneteim (kivéve egy antibiotikumnál és azon a kivizsgáláson derült ki hogy mennyi mindenre allergiás vagyok).Mondta az orvosom hogy hajlamos vagyok asztmára is, bár még nem tapasztaltam. Na, de ma elég fura volt:

-reggel szúró érzés a mellkasban,de nagyon kevés ideig

-elkezdett viszketni a szemem és vörös lett, de csa az egyik

- rettentő sokat tüsszentettem

- orrfújás (átlátszó és véres is), de csak az egyik orrlyukamban,a másiknak semmi baja

-a torkomban fura érzés,mintha tele lenne váladékkal.



2019. jan. 12. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de szerintem lehet allergia. Ha allergiás vagy beduzzadhat az orr nyálkahártya. Az ember nem teljesen szimmetrikus, egyik oldalt lehet szűkebb az orrjáratod, amitől az hamarabb bedugulhat. Az orr pedig összeköttetésben van a szemmel meg a füllel.

Nyugodtan lehet ott váladék, ami torkodon folyik le.

Ha kisgyereknél látnék hasonlót, az is eszembe jutna, hogy valamit bedugott az orrába.

Nem tudom, mióta tart ez nálad, de vannak még tippjeim: arcüreggyulladás, polip. Mindhez doki kell, menj el fül-orr-gégészetre. Nem kell beutaló.

2019. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!