Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Miért van az, hogy reggelente amikor felkelek a szám jobb oldalán piros lesz és viszket mint a csömör, de 15-2p perc múlva visszahúzodik? Nagyon idegesítõ, mit lehet ellene csinálni? Enni, inni más után nem eszek és iszom sem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Csömör, viszketés, kiütés

jan. 31. 07:16  Privát üzenet  

A válasz
szájzug gomba. Ki kellene kezelni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 1. 20:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ki kezelés alatt mit értesz? Mert ez új nekem

# 2/2Időpont febr. 1. 20:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a baja? 5 hónapos a kiskutyám váladékozik az orra, gyenge, alig eszik, viszont inni iszik. Egész nap csak fekszik, néha feláll vizelni aminek a színe sárgás de inkább már piros.
Crohn betegek! Diétás időszak után ha elkezdetek tejet inni nektek is előfordul hogy kis piros kiütések jelennek meg? Lentebb folyt.
11 hetes kismami vagyok. Tegnapi naptól elkezdtem inni a Szentkirályi (piros kupakos) kismamáknak ajánlott szénsavmentes ásványvizet. Szerintetek lehet, hogy tegnap és ma is attól volt hasmenésem?
Lehet a fogatol? Napok ota hoemelkedese van, estere laz. A hasa megy, enni szinte egyaltalan, inni nagyon keveset akar. Tegnap mar hanyt. Vagy valami virus? Doki szerint nem...
2napja fáj a torkom és kicsit piros is.14hetes pocakos vagyok a citromos teán és a narancson kívűl mást nem merek rá inni meg bevenni. Ilyenkor mi az amit lehetne rá szedni?
Megjelent egy cappy ice fruit reklám amiben egy férfi mindenféle piros dologból a városban kirak egy szívet és az inni való kupakjával egészítí ki abban a reklámban nagyon jó a zene mi a zene címe?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!