Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

A hetekben nagyon pattanásos lett a bal arcom, lehet hozzá köze az alábbiaknak?

Eddig soha nem volt egy pattanásom sem. Lehet összefüggésben azzal, hogy elkezdtem edzeni, sok fehérjét viszek be? Napi 2 shake, csirkemellrizs kb az egész. Vagy lehet attol, hogy esténként sokkal jobban megmosom az arcom szappannal, mint előtte, ezzel lemosva a természetes zsírokat? 17

febr. 9. 10:11  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, mindkettőhöz lehet köze. És ha csak a bal arcod, akkor ahhoz is, hogy általában a bal oldaladon alszol, a párna meg nem elég tiszta. Cseréld gyakrabban a párnahuzatot.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 9. 10:20 Privát üzenet
A fehérjétől lehetsz pattanásos, de ha csak a bal arcodon jön elő, akkor valószínűbb, hogy a párnádtól ilyen (ha a bal feleden alszol) vagy bármitől, ami a bal arcodhoz többet ér hozzá. Cserélj gyakrabban ágyneműt - vagy legalább párnahuzatot.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 9. 11:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tejsavó fehérje shake-től pattanásos a homlokom. Milyen shaket ajánlotok helyette?
Ha laktózérzékeny vagyok de eszek laktózt attól lehetek pattanásos?
Hetek óta tartó hasmenés, haspuffadás és pattanásos homlok, hát, mi a bajom?
Voltam vérvételen (általános) az orvosom szerint minden jó lett. A napokban a hátam nap allergia szerűen kipattogott a vállamnál pedig pattanásos. Mit tegyek?
Milyen arcpakolások valók pattanásos/mitesszeres bőrre?
Mitől pattanásos a fenekem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!