Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

A szám körül van egy piros csík felül és alul is. Allergia lehet?

Mintha kilennék rúzsozva a szám felett/alatt is. De nem allandóan csak ciklusosan ilyen. Allergias vagyok valamire? Vagy mitől lehet ilyen?

febr. 20. 07:54  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem lehet csak keveset iszol vagy ki fújja a szél

# 1/1Időpont febr. 22. 04:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a neve a háztartási almának? Annak a pirosnak? Jonatán? De nem az a tipikusan szép és formás, ahol alul és felül is kis dudorok vannak. Hanem csak ronda sima kerek.
Szememnél van egy patanás vagy olyasmi ott a felül van az orom és ott melete egy duzat valami és piros mint az egyik patanásom pls segitség mit csinájak?
Piros hólyagszerű, de nem annyira kidudorodó valami nőtt a középső ujjamra, felül. Másnak is volt már ilyen? Mi ez?
Piros viszketö, hámló folt a nagy lábujjon felül a hajlaton? Ez lábgomba?
Meridol fogkrémet kezdtem el használni mert elkezdett felül fájni az ínyem de mióta egyszer megmostam vele nem piros hanem halvány rózsaszín lett az ínyem baj lehet belőle? (...
A barátom füle mögött észrevettem, hogy nagyon csúnya seb keletkezett. Mintha herpesz lenne. Piros, és felül már kezd sebesedni. Eddig nem tűnt fel, és nem is szólt róla. Mi lehet ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!