Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Perubalzsam allergiát ismeri...

Mindentudó99 kérdése:

Perubalzsam allergiát ismeri valaki? Mit ehetek és mit nem?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán egyszerűbb az, hogy mit lehet enni! :(

Amúgy nem viszik túlzásba a neten az infókat róla! Leírjàk se cola, se vanilia, se fahéj, se csoki, se bors, stb. Viszont egy helyen azt láttam ételízesítőt sem lehet! Valaki azt mondja lehet! Azért nem mindegy! Ebben szerintem csak dietetikus tud segíteni! Mert nagyon sok élelmiszeren nem tüntetik fel! El fogok menni hozzà én is, mert sok ételtől nagyon fáj a pocakom, illetve kiütéseim lesznek, stb. Eddig én ettem joghurtot, ma pedig olvastam, hogy ízesített joghurtot sem lehet enni! :( Fogalmam nincs már, hogy akkor min éljen egy perubalzsam allergiás ember! De ha meg nem tartom be, akkor szenvedek! Az illatanyagos dolgoktól is viszketek, kiütéseim lesznek! Jelenleg parfümöt sem tudok használni, mert az orrom belül és a torkom is fáj miatta.

2019. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!