Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen háziállatokat tartotok?

Milyen háziállatokat tartotok?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszíves minél több háziállatot/házikedvencet.

2019. márc. 4. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
cica 🐈 🐱
2019. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bolhák, tetvek, csótányok, hangyák, poloskák.
2019. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mississippi tarajos teknősöm van.
2019. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pókot, olyan kis aranyos és elfogja a betolakodókat.
2019. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Két kutya.
2019. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bonyek, egy zöld kecskepapagáj, eléggé harcias és szeret az ablakban ülni.
2019. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben mindenfélét tartanék,képes lennék a világ összes állatát befogadni :D csak hát ugye az anyagi keretek :) meg persze, munka se lenne mellette, mármint aki fizetne ezért és nem kéne dolgoznom :D , így maradt a kutya és a cica, de elsődlegesen a kutya, kutya amiatt, mert ősidők óta megszokta az embert, iszonyatosan koncentrál rá, kommunikál az emberrel, bár más állatok is tudnak kommunikálni, csak velük nehezebb:)) mondjuk egy óriási malac el sem férne itt :D, bár imádnám :)), olyan állatot meg, ami valamilyen ketrecben vagy bármiféle " börtönben" élne, sosem tartanék.
2019. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok a ketrecre írnék még, hogy olyan állatot sem akarok, ami ketrec vagy akármi híján,( mivel kizárt hogy ilyet megtennék egy állattal), elkóborolna, én meg ideg lennék , hogy hol kóborol a szerencsétlen és mi baja esik eshet, így plusz egy pont a kutyára
2019. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!