Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Küzd valaki napallergiával? Ha igen, Nektek mi vált be?

Sokat tartózkodom szabadban, és már most észrevettem a kezemen, homlokomon, hogy bár nincs felégve, de jönnek elő a vízzel telt hólyagok. Őrület... Béta karotint azt szedem egész évben, és a téli időszakban rengeteg sütőtököt is ettem (pár gázpalack kiürült, ami a sütéshez kellett), de egyedül a fényvédő krém, ami bevált.

Abból nem kell erős és drága márkájú, 30-as elég szokott lenni, de ha az a nincs rajtam, akkor tele vagyok hólyagokkal.

Köszönöm válaszaitok!

41/F

Keress kérdéseket hasonló témában: napallergia

márc. 9. 22:09  Privát üzenet  

A válasz
Nem én vagyok az, de ismerek olyat, aki valószínűleg napallergiás. Neki is a fényvédő krém segít. Meg persze egy vékony réteg ruha a legnagyobb kánikulában is.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 9. 22:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Állítólag amnéziás vagyok, de nem tudom. Van valaki, aki hasonló problémával küzd? Részleges amnéziával (anterográd és retrográd keverékével? ) Bárki akivel beszélhetek erről? Ha...
Egyetemen a tanárok mennyire veszik figyelembe, ha a diák mentális problémákkal küzd?
Állandó vörös fáradt szemproblémával küzd valaki vagy akinek sikerült megoldást találni?
Van valaki közöttetek, aki kolinerg urticariaval (fizikális csalánkiütés) küzd, vagy aki már kigyógyult belőle?
5 és fél éves kisfiam nagyon keveset eszik, állandó székrekedéssel küzd és folyton puffad. Lehet emögött allergia is?
IBS-szel küzd valaki?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!