Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Lassan itt a szezon, ami nálam kb. május közepéig tart nagy szenvedéssel. Ki mit tesz ellene?

Múltkor láttam egy videót, ahol egy orvos, aki allergiás kipróbál valamilyen inhalátort (azt hiszem elektromos), azonnal elmúlt neki minden ami ezzel kapcsolatos (persze nem örökre). Már nem találom azt a szerkezetet.

márc. 18. 11:05  Privát üzenet  

A válaszok
Az a szerkezet, meg az az orvos jó eséllyel kamu volt.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 18. 11:34 Privát üzenet

A helyi tüdőgondozóban érdeklődj az inhalátor után.

Kérj időpontot, a háziorvostól meg beutalót.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 18. 11:39 Privát üzenet

Munkatársam szezon előtt beadatott magának valami szurit, attól egész nyáron allergia mentes volt. Nem tudom, milyen anyag lehetett, de azt tudom, hogy pénzes.

Én Taleum orr- és szemcseppet használok, ez a legjobb nem vényköteles.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 18. 13:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy hónap múlva kezdődik a parlagfű szezon, ki mit fog szedni?
El is indult volna az allergia szezon?
Ismét itt a parlagfű szezon, nektek mi vált be orrdugulás ellen?
Allergia szezon? Ki mire allergiás?
Milyen allergia lehet az, ami a fűtési szezon elindulásával jön elő beltérben?
Május vége van. Ilyenkor nincs semmilyen szezon gyümölcs-zöldség? Miért ilyen drága még mindig minden?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!